Bonusy bukmacherskie

Zakłady online

superbet najnowsze bonusy

Obstawianie meczów

Bukmacherzy w Polsce

W naszym serwisie osoby zaczynające swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, ale i te doskonale już z nimi zaznajomione są w stanie pozyskać całe mnóstwo informacji na temat bukmacherów, ich oferty głównej i promocyjnej, ale i oferowanych przez nich nowości. Dodatkowo, serwujemy również przydatne wskazówki na temat tego, co można obstawiać i jak to robić, by odnosić w tym sukcesy. Wiemy, jak działają bukmacherzy internetowi w Polsce, a tą wiedzą chcemy się podzielić z naszymi czytelnikami.

 

Bukmacherzy internetowi w Polsce – przekrój firm

 

W Polsce każdego dnia swoją działalność prowadzi wiele firm bukmacherskich. Głównym ich sektorem jest ten z legalnie działającymi firmami – takimi, które oferują swoje usługi w zgodzie z literą naszego prawa. Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce to ci, którzy posiadają licencję na prowadzenie własnych usług. Z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej, a każda z nich jest sprawdzona przez rząd pod kątem bezpieczeństwa i solidności.


Nasz rynek co prawda jest zamknięty na bukmacherów zagranicznych (ich domeny są zablokowane i nie można się na nie “normalnie” dostać), jednak ci stale próbują się na niego przebić. Nielegalni bukmacherzy to w naszym kraju nie tylko szemrane firmy, ale i zagraniczni giganci pokroju Bet365 czy Unibet, którzy nie są niebezpieczni, a po prostu nie posiadają licencji na działanie w naszym kraju. Obstawiając u nich, ryzykujemy konieczność płacenia kar. Nikt nie jest też w stanie zagwarantować nam bezpieczeństwa.


Pamiętajmy, że bukmacherzy internetowi w Polsce swoją licencję pozyskali od Ministerstwa Finansów. Ci, którzy tego nie zrobili są nielegalni, ale tylko w naszym kraju. Przebywając poza jego granicami, możemy dowolnie sięgać po ofertę tych bukmacherów, którzy są legalni w kraju naszego pobytu – a Polska należy do tych najbardziej rygorystycznych pod tym względem.


Polski rynek nie dzieli się jednak wyłącznie na bukmacherów legalnych i nielegalnych (w sensie takich, którzy mimo wszystko próbują dotrzeć do nas ze swoją ofertą). Są też tacy, którzy nie świadczą swoich usług w naszym kraju i nie próbują tego robić. Bukmacherzy ci w większości zapowiedzieli swój powrót do Polski – większość z nich jednak do tej pory nie pojawiła się ponownie w naszym kraju.


Bukmacherzy internetowi w Polsce a za granicą


Nielegalni bukmacherzy internetowi w Polsce jeszcze do niedawna reklamowali się jako ci lepsi, oferujący więcej i potrafiący dać swoim klientom znacznie więcej od tych firm, które w Polsce działały więcej. Właśnie na tym polegała też ich strategia marketingowa, w której bazowali na tym, że są po prostu atrakcyjniejsi. Ta sytuacja była szczególnie widoczna w 2017 roku, kiedy to nowelizacja ustawy hazardowej praktycznie zlikwidowała z rodzimego rynku podmioty zagraniczne. Mimo, że nie chciały one zaopatrzyć się w licencję, nie chciały też zniknąć z Polski, dość szybko rozwijającej się pod względem branży zakładów wzajemnych. Właśnie dlatego zaczęły oferować coraz więcej, często balansując na granicy opłacalności.
Dziś sytuacja mocno się zmieniła. Wśród legalnych bukmacherów pojawiła się bowiem na tyle duża konkurencja, że doszli już oni poziomem do całej zagranicznej konkurencji. Aktualnie więc ciężko jest oczekiwać od podmiotów nielegalnych lepszych bonusów, atrakcyjniejszej oferty kursowej i – ogólnie – ciekawszych warunków na obstawianie.


Jak wybrać najlepszego bukmachera dla siebie?


Choć rynek zakładów wzajemnych jest bardzo pro-konsumencki i nastawia się na to, by dać nam jak najwięcej na start, problemem może być wybór firmy, u której obstawiać będziemy własne zakłady bukmacherskie. Wybór jest bowiem na tyle duży, że ciężko podjąć ostateczną decyzję. Zwłaszcza że wszyscy bukmacherzy internetowi w Polsce w kampaniach marketingowych nazywają się tymi najbardziej wartościowymi, najatrakcyjniejszymi i po prostu lepszymi od konkurencji.


Na łamach naszego serwisu przedstawiamy całe mnóstwo informacji na temat oferty bukmacherskiej każdej z legalnych firm przyjmujących w naszym kraju zakłady. Zawsze jednak podkreślamy, że wybór którejś z nich zależy wyłącznie od naszych potrzeb, preferencji i wymagań i powinien być do nich dostosowany. Bukmacher, który zostanie uznany za najlepszego przez osobę obstawiającą tenis wcale nie musi być taki w przypadku typującego celującego w obstawianie piłki nożnej. Zanim więc przejdziemy do poszukiwań buka dla siebie, określmy, czego potrzebujemy. Dopiero wtedy będziemy w stanie podjąć najbardziej optymalną decyzję, z której na pewno będziemy zadowoleni.


Oczywiście bukmacherzy internetowi w Polsce mogą być bardzo ogólnie atrakcyjny. W naszym kraju istnieją bowiem tak zwane “bukmacherskie pewniaki” – firmy, które zawsze stanowią dobry wybór. Niezależnie od tego, co tak właściwie chce się obstawiać. U takich bukmacherów liczą się przede wszystkim:

 

  • kursy bukmacherskie – jako że ich wartości są zmienne, ciężko jest na pierwszy rzut oka ocenić, który buk króluje na ich polu – tutaj więc “pewniaki” sprawdzą się znakomicie,
  • dostępne rynki – im więcej ich jest, tym więcej swobody w naszym obstawianiu tak właściwie mamy,
  • aplikacja mobilna – jej obecność to standard, jednak nie każda apka jest wykonana w solidny sposób – im lepsza ona jest, tym lepiej dla nas,
  • bonusy i promocje – choć nie są one czymś najważniejszym, na pewno mają spore znaczenie. Zwłaszcza jeśli dysponujemy mocno ograniczonym budżetem.

Cały stres związany z wyborem pierwszego bukmachera jest niezasadny. Polski rynek zakładów wzajemnych jest bowiem skonstruowany w taki sposób, by nie dało się w nim dojść do sytuacji bez wyjścia. Nawet jeśli więc wybierzemy firmę, która nie sprosta naszym oczekiwaniom i okaże się nie do końca przemyślanym wyborem, zawsze możemy zmienić ją na innego bukmachera. Nie ma limitu co do bukmacherów, z usług których się korzysta. Co ciekawsze, posiadanie konta u co najmniej kilku z nich uznawane jest obecnie za standard i za coś, co po prostu jest rozsądne. Zwłaszcza patrząc na to, że gwarantuje swobodę wyboru tej firmy, która w przypadku konkretnego spotkania i rynku bukmacherskiego będzie najlepsza.